NOWOŚĆ zabieg CAVI-LIPO DEX

Opis zabiegu:

Na początek kawitacja ultradźwiękowa precyzyjnie rozbija tkankę tłuszczową. Następnie masujące rolki mechaniczne z laserem biostymulującym i falami radiowymi oraz działanie podciśnienia, wspomagające działanie lipolizy. Oporne do tej pory na ćwiczenia fałdki i cellulit znikają dzięki kompleksowemu działaniu, a ciało staje się proporcjonalne, jędrne i wymodelowane.

Efekty zabiegowe:

- rozbicie tkanki tłuszczowej

- zmniejszenie obwodów

-wygładzenie cellulitu

Wskazania do zabiegu:

- Nadwaga

- Otyłość

- Lokalne otłuszczenie: brzuch boczki, bryczesy, pośladki, uda

- Zaburzenia proporcji sylwetki

- Cellulit wszystkie rodzaje

- Cellulit z utrata jędrności

 

ELEKTROSTYMULACJA (24 elektrody zabiegowe)

Oferujemy 4 zabiegi:

1. Głębokie ciepło na cellulit

2. Mikrolifting twarzy

3. Wyszczuplanie

4. Modelowanie i kształtowanie mięśni

Elektrostymulacja to jedna z najskuteczniejszych metod walki z nadwagą i skuteczny sposób

modelowania sylwetki. Żadna inna metoda nie przyczynia się tak szybko i efektywnie do utraty

kilogramów i redukcji obwodów ciała.

Dzięki temu chudnięcie, modelowanie sylwetki następuje odpowiednio szybciej. Takie ćwiczenie nie

różni się w od tradycyjnego. Wywołuje te same reakcje: przyczynia się do wzmocnienia mięśni,

stymuluje rozkład tłuszczu, wzmaga produkcję kolagenu, likwiduje zwiotczenia, zwiększa metabolizm,

usprawnia przemianę materii.

60-minutowa stymulacja mięśni odpowiada 6 – 8 godzinnemu wysiłkowi fizycznemu. Gimnastyka

powoduje wzmocnienie mięśni i spalanie nagromadzonego tłuszczu. Posłużmy się przykładem:

mięśnie brzucha mogą przy udziale aparatu wykonać 1200 ruchów na godzinę. Ile uda nam się

wykonać w tym czasie skłonów?


 

ZABIEGI WYKONYWANE PRZEZ FIZJOTERAPEUTĘ

Oferujemy Państwu masaże wykonywane przez wykwalifikowane fizjoterapeutki wraz z poradą rehabilitacyjną. Jeśli posiadają Państwo prześwietlenia RTG, TK, MRI zapraszamy z badaniami.

 

ULTRADŹWIĘKI NA CIAŁO - MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA 

Fala ultradźwiękowa stymuluje tkankę i poprawia przenikalność błon dla kolagenu, wygładzając zmarszczki, eliminując linie i ujędrniając skórę, co nadaje jej młodszy i zdrowszy wygląd. Ultradźwięki wytwarzają ciepło pochodzące z tarcia, które poprawia cyrkulację krwi, odpręża mięśnie i pomaga rozbijać cellulit, usuwając nadmiar tłuszczu. Zabieg mezoterapii bezigłowej jest bezoperacyjną, nieinwazyjną i bezbolesną metodą polegającą na wprowadzeniu pod naskórek substancji aktywnych dzięki przekazaniu intensywnego ciepła wytwarzanego przez urządzenie. Ciepło to wpływa na włókna kloagenowe odbudowując je.
Połączenie tych dwóch metod daje świetne efekty w walce z cellulitem. W czasie zabiegu wtłoczony zostaje preparat MEZO SHAPE 100% produkt EKO.

 

MASAŻ LECZNICZY

Polega na rozluźnieniu mięśni oraz łagodzeniu napięcia, co przynosi ulgę i uczucie odprężenia. Opiera się na technice masażu klasycznego.
Stosuje się go dla złagodzenia sztywności, napięcia i bólu mięśni (zalecany szczególnie sportowcom oraz osobą uczęszczającym na siłownie oraz fitness) dla rozluźnienia mięśni przed zawodami, a po zawodach - dla złagodzenia bólu po wysiłku fizycznym), migrenowego i napięciowego bólu głowy oraz bólu lędźwiowo-krzyżowego, jak również dla ogólnego odprężenia i lepszego samopoczucia.

 

MASAŻ RELAKSACYJNY

To doskonała propozycja dla osób pragnących głębokiego relaksu.
Połączenie aromaterapii, ciepłej oliwki oraz precyzyjnych delikatnych dłoni masażysty przenosi osobę masowaną w stan błogiego relaksu i równowagi.

 

MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI

Masaż gorącymi kamieniami był znany już w starożytności. Naukowcy twierdzą, że technika masażu gorącymi i zimnymi kamieniami jest starsza niż akupunktura. Masaż leczniczy kamieniami opiera się na teorii przepływu energii przez organizm. W naszym ciele znajdują się ośrodki energii, zwane w jodze czakrami. Dawni lekarze chińscy i hinduscy opracowali szczegółowe mapy punktów energetycznych. Masaż gorącymi kamieniami pozwala na lepszy przepływ energii przez zmęczony lub chory organizm. Specjalne kamienie do masaży pobudzają także krążenie krwi i limfy w organizmie.

Kamienie znakomicie magazynują energię termiczną, po niezapomnianej sesji masażu odzyskuje się siły witalne i harmonię ciało-umysł-duch.

 

MASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKĄ

Masaż bańką chińską jest coraz bardziej popularną metodą walki z cellulitem. Wykonywanie masażu tą metodą pozwala na uzyskanie widocznych rezultatów w krótkim czasie. Zastosowanie bańki chińskiej, jako narzędzia do walki z cellulitem umożliwia poprawę ukrwienia skóry, redukcję tkanki tłuszczowej oraz poprawy elastyczności skóry. Masażysta skupia się przede wszystkim na udach i pośladkach w trakcie wykonywania masażu bańką chińską. To te rejony kobiecego ciała są bardzo narażone na gromadzenie się nadmiaru tkanki tłuszczowej, a w efekcie powstawanie skórki pomarańczowej. Dobrze wykonany masaż pozwala się wyciszyć i zrelaksować, przez co zmniejsza odczuwany stres. Masaż bańką chińską jest bardzo intensywny, dlatego nie jest on wskazany osobom, które mają zaburzenia krzepliwości krwi. Także kobiety w trakcie menstruacji powinny zaniechać tego rodzaju kuracji. Idealny masaż dla osób zestresowanych, przemęczonych, prowadzących siedzący tryb życia oraz po wyczerpującym wysiłku fizycznym.

 

GOLD BODY CEREMONY                                      

Luksusowy zabieg odmładzająco-relaksujący z ekstraktem szampana i drobinkami złota przywracający jędrność i blask skórze. 

Czas ok.120 min.

 

PISTACHIO&COCONUT CEREMONY                        

Odżywczo-relaksująca ceremonia dla każdego rodzaju skóry, w szczególności zmęczonej i suchej.

Czas ok: 90 min.

 

EXOTIC&COCONUT CEREMONY                             

Gładka, odżywiona i elastyczna skóra ciała. Likwidacja napięć i redukcja bólów kręgosłupa.

Czas ok: 90 min.

 

YUMMY MUMMY CEREMONY                                 

Odżywcza ceremonia dla skóry suchej i odwodnionej, pozbawionej elastyczności. Stworzony dla kobiet w ciąży i karmiących mam.

Czas: 70 min.

 

 

Zabieg na cialo

 

Salon Monroe Spa  Legionowo, Błękitne Centrum tel. 536-515-995